Plisa - innowacyjna przesłona okienna

Plisa to innowacyjna przesłona okienna o wszechstronnym zastosowaniu, ciesząca się uznaniem wszystkich klientów. To doskonałe rozwiązanie do każdego okna o dowolnym kształcie, rozmiarze, a także okien dachowych. Dzięki swojej elegancji oraz niepowtarzalnemu designowi idealnie współgra z każdym wnętrzem. Plisy zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, pozwalając dowolnie regulować stopień zaciemnienia wnętrza lub dopływu naturalnego światła oraz ciepła.

//hosten.pl/wp-content/uploads/2024/01/Plisa-Vegas-standardowy-z-profilami-PVP16.png

Blenda profilu - nowe rozwiązanie technologiczne

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, osłony wewnętrzne Hosten oferują coraz większą funkcjonalność i wygodę w sterowaniu. Z myślą o klientach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań, podyktowanych najnowszymi trendami, firma Hosten wprowadziła do swojej oferty nowy system żaluzji plisowanej Vegas Plisse PVP16W.

Żaluzja plisowana z blendą to produkt, który wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Specjalnie zaprojektowany kształt profilu, zapewnia idealne przyleganie żaluzji do listwy przyszybowej. Nowe ergonomiczne zatyczki profili wyposażone w płynnie działający system „Soft Click” to wygodne sterowanie oraz komfort zaciemnienia na najwyższym poziomie. Jednocześnie budowa zatyczki uniemożliwia samoczynne wypięcie się plisy.

Łatwa obsługa i stabilizacja

Konstrukcja żaluzji plisowanej Vegas Plisse PVP16W poprzez sprawdzony w praktyce przeplot sznurków prowadzących oraz użycie metalowych ślizgaczy w łożyskach oraz zatyczkach profili, zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie oraz pozwala na udzielenie wydłużonej gwarancji na wyrób końcowy.

Profil plisy zawsze porusza się w pozycji poziomej, a tkanina nie przekrzywia się na boki. Znany z dotychczasowych modeli plisy Vegas samohamujący mechanizm umożliwia zatrzymanie osłony na dowolnej wysokości.

//hosten.pl/wp-content/uploads/2024/01/pvp16w_profil_zatyczka_pion.jpg
//hosten.pl/wp-content/uploads/2024/01/Plisa-Vegas-standardowy-z-profilam-PVP16.png

Modernizacja bez zbędnych kosztów

Zastosowanie wielu elementów konstrukcyjnych rodem z plisy PVP15 takich jak: zestaw zatrzasków, łożyska, mocowania sznurka, listwa usztywniająca czy uchwyty pozwala na uniknięcie zbędnych problemów i kosztów logistycznych związanych z wprowadzeniem nowego systemu profili. Podobnie park maszynowy niezbędny do produkcji Vegas Plisse PVP16W bazuje w dużej mierze na narzędziach wykorzystywanych do produkcji znanej Państwu plisy PVP15.

Zastosowanie profili PVP16W w połączeniu z profilem podziałowym PVPP15 pozwala na konstruowanie żaluzji plisowanych w systemie „duo” z dwoma różnymi tkaninami gdzie profil górny i dolny stanowi PVP16W. Nowy profil sprawdzi się znakomicie również w żaluzjach plisowanych o nietypowych kształtach.

Co wyróżnia Vegas Plisse z blendą w profilu?

  • Wydłużony jeden z boków profilu oraz zastosowanie płaskiego zaczepu montażowego zapobiegają prześwitom światła w oknach z zaokrągloną listwą przyszybową.
  • System „Soft Click” zapobiega samoczynnemu obsuwaniu się plisy.
  • Jedyna plisa tego rodzaju na rynku – Twoja Vegas Plisse zakliknie się za każdym razem bez względu na pozycję profilu.
  • Większość komponentów i narzędzi kompatybilna z PVP15.
  • Zwiększona sztywność profilu przy jego obniżonej masie dzięki zastosowaniu technologii wstępnego przeginania.
  • Zastosowanie łożysk wzmocnionych stalą nierdzewną zapobiega przecieraniu się sznurka i elementów plisy co wpływa na jej bezawaryjna pracę oraz pozwala na wydłużenia gwarancji na produkt nawet do 5 lat.