Mechanik samochodowy

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Opis stanowiska

  • Kontrola stanu technicznego samochodów
  • Bieżąca konserwacja i przeglądy okresowe, wymiana opon, płynów eksploatacyjnych, filtrów, itp.
  • Samodzielna diagnostyka samochodów osobowych i ciężarowych
  • Dokonywanie napraw samochodów osobowych i ciężarowych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami
  • Zapewnienie ładu i porządku  w miejscu pracy
  • Dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia, urządzenia specjalistyczne
  • Prace w delegacji (1-3 dni) kilka razy do roku w celu konserwacji i serwisu sprzętu firmowego zlokalizowanego poza siedzibą firmy
  • Wykonywanie innych prac zleconych

Wymagania

  • Kilkuletnie oświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego lub elektromechanika
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy
  • Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami i sprzętem specjalistycznym
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kategorii C
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych zadań.
Nr referencyjny: MS/11/2019
Typ pracy: Pełen etat
Miejsce pracy: Radom

Dozwolony format plików: .pdf, .doc, .docx