PRACOWNIK BIUROWY Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji  na rynku
  • Możliwość nieustającego rozwoju
  • Pracę pełną wyzwań

OBOWIĄZKI :

  • Kontakt mailowy, telefoniczny oraz osobisty z kontrahentami, głównie w języku angielskim
  • Sporządzanie dokumentów firmowych, raportów, sprawozdań i zestawień dla Zarządu
  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji
  • Organizowanie delegacji i wyjazdów służbowych – krajowych i zagranicznych
  • Organizacja i koordynacja spotkań Zarządu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Obsługiwanie urządzeń biurowych
  • Inne prace zlecone przez Zarząd

WYMAGANIA :

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – WARUNEK KONIECZNY
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu Office i obsługi sprzętów biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność
  • Wielozadaniowość
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
Nr referencyjny: PB/02/2020
Typ pracy: Pełen etat
Miejsce pracy: Radom

Dozwolony format plików: .pdf, .doc, .docx