Historia

Chociaż historia firmy Hosten sięga roku 2005, od pierwszych dni działalności firmy mieliśmy jasno zdefiniowany cel, a świadome zarządzanie i polityka jakości, innowacji i inwestycji w najnowsze technologie, skutecznie prowadziła do jego osiągnięcia. Ze względu na ten fakt, aktualnie uznają nas za jednego z czołowych producentów w segmencie systemów użytkowych, oraz liczącego się dostawcę w segmencie dedykowanych profili PVC i aluminiowych oraz systemów rolet wewnętrznych i zewnętrznych.

Największą popularność firmie przyniosły osłonowe systemy okienne znane pod marką Vegas, które cieszą się dużym uznaniem znaczących producentów z branży. Pełna specyfikacja dostępna jest na stronie roletyvegas.pl.

Notatnik na stole | Notebook on the table
Hala produkcyjna Hosten / Hosten production hall

Technologia

Potrzeba nieustannego dążenia do doskonałości naszych systemów rolet wewnętrznych i zewnętrznych jest nieodzowną częścią działalności firmy Hosten. Liczne rozwiązania techniczne wdrażane w naszych wyrobach, oraz nieszablonowe spojrzenie na projekty, sprawiły że rozwiązania, które oferujemy wyróżniają nasze systemy pod względem funkcjonalności, niezawodności  i estetyki.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, składającym się z 5 ciągów produkcyjnych, pozwalającym na produkcję elementów z  PVC, oraz aluminium. Zapraszamy do współpracy i do kontaktu z nami.

Innowacje

Polityka firmy nierozerwalnie związana jest z potrzebą rozwoju i innowacji. Dzięki licznym inwestycjom w  rozwój parku maszynowego i technologii produkcji, nasza oferta jest nieustannie rozwijana i poszerzana o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.
Własny dział projektowy złożony z doświadczonych inżynierów dba o to, by wprowadzane innowacje techniczne wpływały na trwałość, funkcjonalność i jakość oferowanych przez nas rozwiązań.

Nasze produkty są chronione prawami ochronnymi wynikającymi z dokonanych zgłoszeń patentowych, zaś wzornictwo podlega ochronie jako polskie lub wspólnotowe wzory przemysłowe.

Zdjęcie ilustracyjne procesu projektowania produkcji / Illustrative photo of the production design process

Nasze atuty:

Jakość

Każdy z oferowanych przez nas produktów poddawany jest rygorystycznym testom jakości, by spełniać oczekiwania klientów.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w naszej branży poparte jest kilkunastoma latami działalności, a także obszerną wiedzą naszych specjalistów.

Zaufanie

Nasze produkty spełniają niezbędne normy jakościowe, ponadto poddajemy je własnym badaniom w wewnętrznych laboratoriach.

Profesjonalizm

Na każdym etapie współpracy, od przygotowania produkcji do finalizacji zamówień, dążymy do tego, by charakteryzował nas profesjonalizm.

Elastyczność

Zakres naszej działalności obejmuje również produkcję dedykowaną, realizowaną pod indywidualne zamówienia kontrahentów.

Wszechstronność

Oferowane przez nas systemy obejmują niemal wszystkie zakresy techniki osłonowej: systemy rolet zewnętrznych, wewnętrznych, plis i moskitier.

Historia naszej firmy

MINI NOVA

Wprowadzenie do sprzedaży bezkasetowego systemu rolet wewnętrznych Vegas Mini Nova o minimalistycznej konstrukcji z opcjonalnym prowadzeniem żyłkowym.

2023

VEGAS ONE

Wprowadzenie do sprzedaży wszechstronnego systemu rolet Vegas One w opcjach: screen, moskitiera oraz roleta wewnętrzna.

2019

VEGAS PRIME

Uruchomienie drugiej linii profilującej oraz wdrożenie systemu zewnętrznych rolet adaptacyjnych VEGAS PRIME

2017

PANCERZ HP39

Zakup nowoczesnej linii do profilowania (rolformera) i uruchomienie produkcji pancerza HP39

2014

VEGAS PLISSE

Zakończenie prac projektowych nad systemem VEGAS PLISSE i uruchomienie produkcji.

2013

VEGAS REVO

Pierwsze komponenty systemu rolet zewnętrznych VEGAS REVO opuszczają fabrykę

2009

VEGAS MOSQUITO

Uruchomienie sprzedaży profili moskitiery VEGAS MOSQUITO

2008

ROLETY VEGAS

Wprowadzenie do sprzedaży szerokiej oferty systemów rolet materiałowych Vegas

2005

ROZPO­CZĘCIE DZIAŁAL­NOŚCI

Uruchomienie działań projektowych systemów roletowych

2005