Vegas Plisseo

Charakterystyczną cechą tego produktu jest plisowana siatka, która podczas zamykania składa się w harmonijkę i chowa w profilu ramy, zajmując minimalną ilość miejsca. Dzięki temu moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi ani widoczności na zewnątrz. Dodatkowym atutem jest możliwość indywidualnej regulacji napięcia każdego ze sznurków prowadzących siatkę, co zapewnia jej stabilność. Przemyślana konstrukcja moskitiery i odpowiednio dobrane materiały skutecznie chronią przed insektami, jednocześnie nie ograniczając dostępu światła i powietrza.

Więcej →

Vegas One

Vegas One Screen jest nowoczesnym rozwiązaniem systemowym firmy Hosten, dzięki któremu zapewnimy nawet 97 procentową redukcje promieniowania słonecznego, jednocześnie zachowując częściową przepuszczalność światła widzialnego, dzięki czemu we wnętrzu wciąż będzie widno.

Więcej →

Rolety zewnętrzne

W dni słoneczne chronią nas przed promieniami słonecznymi, w zimne zaś chronią nas przed chłodem. Na co dzień poprawiają nasz komfort chroniąc przed hałasem z zewnątrz i zapewniają dyskrecję osłaniając nas przed spojrzeniami przechodniów.
Zalety rolet zewnętrznych Vegas od lat doceniane są przez użytkowników w całej Europie.

Więcej →

Rolety wewnętrzne

Wszystkie systemy rolet wewnętrznych produkowane z komponentów firmy Hosten wykorzystują w swej konstrukcji nowatorski mechanizm Vegas, niezawodny i trwały zespół napędowy rolety, którego podstawową cechą odróżniającą go od konkurencyjnych rozwiązań jest montaż po zewnętrznej stronie płytki bocznej rolety i zwarta konstrukcja.

Więcej →

Vegas Plisse

To nowoczesny system rolet plisowanych cieszący się coraz większym uznaniem klientów. Konstrukcja oraz system montażu sprawiają, że produkt w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna.

Więcej →

Vegas Mosquito

Doskonałe systemy moskitier dla wszystkich, którzy szukają skutecznego rozwiązania na okno przeciwko owadom w okresie letnim.
Sztywne profile umożliwiają konstrukcję ramek o znacznych wymiarach,
a dostępna szeroka gama kolorystyczna profili zadowoli najbardziej wymagających.

Więcej →