Niezawodne rozwiązania osłonowe

Systemy roletowe Vegas firmy Hosten to szeroka gama wygodnych i niezawodnych rozwiązań osłonowych okiennych. Jesteśmy producentem systemów:

Vegas Plisseo

Charakterystyczną cechą tego produktu jest plisowana siatka, która podczas zamykania składa się w harmonijkę i chowa w profilu ramy, zajmując minimalną ilość miejsca. Dzięki temu moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi ani widoczności na zewnątrz. Dodatkowym atutem jest możliwość indywidualnej regulacji napięcia każdego ze sznurków prowadzących siatkę, co zapewnia jej stabilność. Przemyślana konstrukcja moskitiery i odpowiednio dobrane materiały skutecznie chronią przed insektami, jednocześnie nie ograniczając dostępu światła i powietrza.

ZOBACZ WIĘCEJ

Vegas One

Vegas One Screen jest nowoczesnym rozwiązaniem systemowym firmy Hosten, dzięki któremu zapewnimy nawet 97 procentową redukcje promieniowania słonecznego, jednocześnie zachowując częściową przepuszczalność światła widzialnego, dzięki czemu we wnętrzu wciąż będzie widno.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rolety zewnętrzne

W dni słoneczne chronią nas przed promieniami słonecznymi, w zimne zaś chronią nas przed chłodem. Na co dzień poprawiają nasz komfort chroniąc przed hałasem z zewnątrz i zapewniają dyskrecję osłaniając nas przed spojrzeniami przechodniów.
Zalety rolet zewnętrznych Vegas od lat doceniane są przez użytkowników w całej Europie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rolety wewnętrzne

Wszystkie systemy rolet wewnętrznych produkowane z komponentów firmy Hosten wykorzystują w swej konstrukcji nowatorski mechanizm Vegas, niezawodny i trwały zespół napędowy rolety, którego podstawową cechą odróżniającą go od konkurencyjnych rozwiązań jest montaż po zewnętrznej stronie płytki bocznej rolety i zwarta konstrukcja.

ZOBACZ WIĘCEJ

Vegas Plisse

To nowoczesny system rolet plisowanych cieszący się coraz większym uznaniem klientów. Konstrukcja oraz system montażu sprawiają, że produkt w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna.

ZOBACZ WIĘCEJ

Współpracuj z nami

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty rolet Vegas. Więcej szczegółów technicznych oraz specyfikację systemów rolet wewnętrznych, rolet plisowanych, rolet zewnętrznych oraz moskitier znajdą Państwo na stronie Rolety Vegas.

W razie korzystania z materiałów promocyjnych Hosten prosimy o zapoznanie się z Klauzulą użyczenia materiałów.