Vegas Mini Nova – zintegrowana roleta do sprzedaży internetowej

System rolet wewnętrznych Vegas Mini Nova to nowa, bezkasetowa konstrukcja firmy Hosten o minimalistycznej budowie z opcjonalnym prowadzeniem żyłkowym. Zaprojektowany na bazie systemu Vegas Mini, jest jego udoskonaloną wersją. Plasuje się w klasie rolet ekonomicznych, przewyższając jednakże funkcjonalnością i estetyką analogiczne systemy konkurencji.

//hosten.pl/wp-content/uploads/2023/09/vegasmini_05-scaled.jpg

Roleta do sklepów internetowych i nie tylko

//hosten.pl/wp-content/uploads/2023/09/vegasmini_02.jpg

Konstrukcja rolety oraz sposób jej montażu sprawiają, że jest ona doskonałym produktem do sprzedaży w kanale e-commerce. Tej formie dystrybucji sprzyja m.in. skręcenie rolety na etapie produkcji, które ułatwia samodzielny montaż klientowi docelowemu oraz zapewnia integralność w transporcie. Klienci końcowi docenią również opatentowany system mocowania bezinwazyjnego nie powodujący odsadzenia rolety od ramy okiennej, dzięki czemu mocowanie nie ogranicza możliwości szerokiego otwierania okna.

Nowe mocowanie nieinwazyjne

Mocowanie zostało wykonane z ekologicznych, ulegających całkowitemu recyklingowi materiałów i występuje w dwóch opcjach - standardowej i wydłużonej do okien z wywietrznikiem, co pozwala na dopasowanie do każdego typu ramy okiennej. Ponadto pozwala ono na wykonanie rolet o większej nawojowości, co jest szczególnie cenne w przypadku tkanin typu dzień/noc, bez powiększania odstępu rolety od okna.

//hosten.pl/wp-content/uploads/2023/09/vegasmini_04.jpg

Wyprzedzamy konkurencję

//hosten.pl/wp-content/uploads/2023/09/vegasmini_06_rev.jpg

W porównaniu do konkurencji, konstrukcja systemu Vegas Mini Nova pozwala na łatwy demontaż i umożliwia utrzymanie okna i rolety w czystości. System Vegas Mini Nova pozwala również na montaż poprzez przyklejenie rolety do ramy okiennej oraz w sposób inwazyjny z wykorzystaniem wkrętów. Na estetykę, ale przede wszystkim funkcjonalność gotowej rolety wpływ również zastosowanie subtelnie ukrytej za tkaniną listwy łącznikowej PVC, która pozwala na mocowanie tkaniny dzień/noc, a dzięki możliwości podklejania do ramy okiennej całkowicie eliminuje uginanie się tkanin i ich fałdowanie.

Praktyczna i estetyczna

W rolecie Vegas Mini Nova, podobnie jak miało to miejsce w poprzedniej generacji systemu rolet bezkasetowych firmy Hosten, zastosowano bezpieczne i estetyczne prowadzenie żyłki za tkaniną, które zapobiega przypadkowemu zahaczeniu o nią podczas użytkowania oraz korzystnie wpływa na estetykę gotowej rolety.

//hosten.pl/wp-content/uploads/2023/09/vegasmini_07-scaled.jpg

Więcej informacji o rolecie na ulotce:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt
z Państwa opiekunem handlowym:

Polska
Region Południowy

Anna Kowalska

tel.: +48 538 890 560
e-mail: annakowalska@hosten.pl

Polska
Region Zachodni

Anna Skrzypek

tel.: +48 532 549 120
e-mail: annaskrzypek@hosten.pl

Polska
Region Wschodni

Aleksandra Janicka

tel.: +48 513 337 665
e-mail:aleksandrajanicka@hosten.pl