Kształt ma znaczenie

Kluczowa część systemu Vegas Prime to pokrywa, której forma wypracowana została w intensywnym procesie projektowym i doświadczalnym. Jest połączeniem kształtu uniemożliwiającego gromadzenie się zanieczyszczeń oraz eleganckiej linii rolety, której nie trzeba ukrywać przed światem. Górna część skrzynki roletowej posiada wyprofilowany pod optymalnym kątem kształt, z którego ześlizgują się zanieczyszczenia działające w inwazyjny sposób na rolety. Dodatkowo tylna linia klapy bocznej posiada odpowiedni kąt wyprofilowania wpływający na stabilność skrzynki, dzięki czemu nie musimy jej inwazyjnie mocować do ściany.

//hosten.pl/wp-content/uploads/2022/01/Vegas_Prime_pani_crop_1920.jpg

Design i funkcjonalność

Ważnym elementem konstrukcji jest również szczelność skrzynki, gwarantująca prawidłowe funkcjonowanie mechanizmów rolety przez wiele lat. Osiągnięto to przez specjalny kształt bocznej pokrywy Vegas Prime, która gwarantuje dużą odporność rolety. Te cechy są gwarantem długiej bezawaryjnej pracy rolety, a jednocześnie pozostaje ona nadal "designerska". Nie ma potrzeby jej ukrywać ze względów estetycznych, bo jest po prostu elegancka. Oczywiście poza domyślnym montażem naelewacyjnym, możliwe jest zamontowanie rolet Prime we wnęce okiennej oraz pod tynkiem.

Widok boczny skrzynek Vegas Prime firmy Hosten

Dopasowany do potrzeb

Prime występuje w trzech rozmiarach. Nazwy handlowe to Prime 138, 165 i 185. Każda z tych grup oferuje różne wielkości skrzynki i różne rozmiary maksymalne.

Prime 138Prime 165Prime 185
maksymalna wysokość
opcja bez moskitiery
160 cm239 cm338 cm
maksymalna wysokość
opcja z moskitierą
138 cm215 cm250 cm

Kluczowe elementy

  1. Specjalnie zaprojektowany opływowy kształt pokrywy zapobiega zaleganiu niepożądanych obiektów na rolecie (śnieg, kurz, lód, piach, pyły, woda), dzięki czemu łatwo utrzymać ją w należytej czystości oraz do minimum wyeliminować występowanie zacieków na elewacji.
  2. Zintegrowana moskitiera wyposażona w hamulec zabezpieczający przed gwałtownym zwinięciem siatki. Maksymalna wysokość kurtyny moskitiery: 250 cm.
  3. Profil tylny skrzynki dostępna w dwóch wariantach długości: dedykowany pod dany rozmiar skrzynki oraz w wersji krótszej "ekonomicznej".
  4. Rewizja dolna - umożliwia łatwe serwisowanie rolety. Dzięki szerokiej ofercie kolorów w lakierze i okleinie idealnie dopasuje się do każdej elewacji.
  5. Kątownik podtynkowy – umożliwia zmianę rolety elewacyjnej na podtynkowa, na każdym etapie montażu.
  6. Kształtka styropianowa- ułatwia obróbkę rolety przy ocieplaniu budynków, poprawia akustykę rolety.
  7. Estetyka wykonania: klapy boczne – idealnie maskują widoczne cięcia, nity i śruby montażowe.
//hosten.pl/wp-content/uploads/2021/12/Prime_138_przekroj_cechy.jpg
//hosten.pl/wp-content/uploads/2021/12/Prime_165_styro__przekroj_cechy.jpg

Więcej informacji o tej rolecie na stronach RoletyVegas.pl lub na stronie SmartLoger.pl

W razie korzystania z materiałów promocyjnych Hosten prosimy o zapoznanie się z Klauzulą użyczenia materiałów.