Intuicyjna trwałość

Vegas Revo to jeden z bardziej rozpoznawalnych systemów zewnętrznych rolet nadstawnych na rynku. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek. Dzięki temu i licznym innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzanym podczas wieloletniej obecności na rynku, system zyskał zaufanie klientów oraz liczących się firm z branży.

//hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/REVO-wizualizacja_12-scaled.jpg

Łatwe dopasowanie

System Revo oferuje trzy wielkości skrzynek roletowych:

 • 165 mm x 240 mm (wysokość x szerokość)
 • 205 mm x 240 mm
 • 260 mm x 240 mm

Ponadto system Revo daje możliwość wyboru jednej z 2 dostępnych opcji montażu skrzyni rolety na ramie okna:

 1. za pomocą uniwersalnego adaptera PVC o wzmocnionej konstrukcji, dopasowanego
  do każdego typu profili ramy okiennej
 2. za pomocą jednego z 5 dedykowanych adapterów aluminiowych, dopasowanych
  do odpowiednich typów profili ram okiennych

W przypadku adaptera PVC zespolenie rolety z oknem następuje poprzez zakliknięcie skrzynki na przykręconym uprzednio do górnej powierzchni ramy profilu adaptacyjnym. Dla adapterów aluminiowych połączenie rolety z oknem odbywa się poprzez nasunięcie skrzynki na adapter, przykręcony uprzednio do ramy okna.

Szerokie możliwości

Każda ze skrzynek zależnie od potrzeby, wyposażona może być w 2 typy rewizji: od dołu lub od czoła.

Skrzynki rolety Revo o rozmiarze 205 mm x 240 mm oraz 260 mm x 240 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC mogą być także wyposażone w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery. Kurtyna moskitiery posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick. W systemie Revo wdrożono unikatowe rozwiązanie dzielonych nawojów moskitiery, które pozwala na tworzenie dowolnej ilości niezależnych nawojów siatek w jednej skrzynce i przy zastosowaniu jednej kurtyny pancerza.

System Vegas Revo pozwala na swobodną adaptację do indywidualnych potrzeb: umożliwia realizację rolet nadstawnych w pełni zabudowanych, częściowo zabudowanych od zewnątrz lub od wewnątrz oraz niezabudowanych.

Przekrój okna z niezabudowany systemem roletowym Vegas Revo firmy Hosten

roleta niezabudowana

Przekrój okna z zabudowanym od zewnątrz systemem roletowym Vegas Revo firmy Hosten

roleta zabudowa od zewnątrz

Przekrój okna z zabudowanym od wewnątrz systemem roletowym Vegas Revo firmy Hosten

roleta zabudowana od wewnątrz

Przekrój okna z obustronnie zabudowanym systemem roletowym Vegas Revo firmy Hosten

roleta zabudowana obustronnie

Pozostałe cechy

 • Znakomite właściwości przenikalności termicznej, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wkładek ze styropianu lub neoporu
 • Dwustronna rewizja
 • Możliwość stosowania zestawu rolet w jednej skrzynce o dowolnej konfiguracji napędów (silnik/taśma/korba) i podziałów (zależny/niezależny)
 • Bogaty wachlarz kolorów oklein drewnopodobnych do wyboru
 • Możliwość systemowego kotwienia profilu górnego skrzynki do nadproża na całej szerokości rolety, co zapewnia pewne zamocowanie zespołu roleta-okno w otworze architektonicznym.
 • Znakomita nawojowość skrzynek - aż do 400 mm dla skrzynki 260 mm, do 355 cm dla skrzynki 205 mm oraz 200 cm dla skrzynki 165 mm

Więcej wiadomości o systemie na www.roletyvegas.pl.
Instrukcje i dokumentacja techniczna systemu Vegas Revo dostępna na smartloger.pl.