Vegas Revo to jeden z bardziej rozpoznawalnych systemów zewnętrznych rolet nadstawnych na rynku. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek. Dzięki temu i licznym innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzanym podczas wieloletniej obecności na rynku, system VEGAS REVO zyskał zaufanie, klientów oraz liczących się firm z branży.
 

System Revo oferuje trzy wielkości skrzynek roletowych:

 • 165 mm x 240 mm (wysokość x szerokość)
 • 205 mm x 240 mm (wysokość x szerokość)
 • 260 mm x 240 mm (wysokość x szerokość)

Ponadto system Revo daje możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych opcji montażu skrzyni rolety na ramie okna:

 • za pomocą uniwersalnego adaptera PVC o wzmocnionej konstrukcji, dopasowanego
  do każdego typu profili ramy okiennej
 • za pomocą jednego z pięciu dedykowanych adapterów aluminiowych, dopasowanych
  do odpowiednich typów profili ram okiennych

W przypadku adaptera PVC zespolenie rolety z oknem następuje poprzez zakliknięcie skrzynki na przykręconym uprzednio do górnej powierzchni ramy profilu adaptacyjnym. W przypadku adapterów aluminiowych połączenie rolety z oknem odbywa się poprzez nasunięcie skrzynki na aluminiowy adapter, przykręcony uprzednio do ramy okna.

Każda ze skrzynek zależnie od potrzeby lub preferencji, wyposażona może być w 2 typy rewizji: od dołu lub od czoła.

Skrzynki rolety Revo o rozmiarze 205 mm x 240 mm oraz 260 mm x 240 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC mogą być także wyposażone w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery.

Kurtyna moskitiery posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick.

W systemie Revo wdrożono unikatowe rozwiązanie dzielonych nawojów moskitiery, które pozwala na tworzenie dowolnej ilości niezależnych nawojów siatek w jednej skrzynce i przy zastosowaniu jednej kurtyny pancerza.

https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/08/revo_zabudowa_zewn-800x1100.jpg

System Vegas Revo pozwala na swobodną adaptację do indywidualnych potrzeb: umożliwia realizację rolet nadstawnych w pełni zabudowanych, częściowo zabudowanych od zewnątrz lub od wewnątrz oraz niezabudowanych.

Pozostałe cechy systemu Revo:

 • Znakomite właściwości przenikalności termicznej, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wkładek ze styropianu lub neoporu
 • Dwustronna rewizja
 • Możliwość stosowania zestawu rolet w jednej skrzynce o dowolnej konfiguracji napędów (silnik/taśma/korba) i podziałów (zależny/niezależny)
 • Bogaty wachlarz kolorów oklein drewnopodobnych do wyboru
 • Możliwość systemowego kotwienia profilu górnego skrzynki do nadproża na całej szerokości rolety, co zapewnia pewne zamocowanie zespołu roleta-okno w otworze architektonicznym.
 • Znakomita nawojowość skrzynek -do 400 mm dla skrzynki 260mm, do 355 cm dla skrzynki 205mm oraz 200 cm dla skrzynki 165mm

Instrukcje i dokumentacja techniczna systemu Vegas Revo dostępna na smartloger.pl

https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/08/revo_okno_z-podzialem-800x1100.jpg