Najlepsza plisa na rynku w nowej odsłonie

Plisa – innowacyjna przesłona okienna

Plisa to innowacyjna przesłona okienna o wszechstronnym zastosowaniu, ciesząca się uznaniem wszystkich klientów. To doskonałe rozwiązanie do każdego okna o dowolnym kształcie, rozmiarze, a także okien dachowych. Dzięki swojej elegancji oraz niepowtarzalnemu designowi idealnie współgra z każdym wnętrzem. Plisy zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, pozwalając dowolnie regulować stopień zaciemnienia wnętrza lub dopływu naturalnego światła oraz ciepła.

Blenda profilu – nowe rozwiązanie technologiczne

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, osłony wewnętrzne Hosten oferują coraz większą funkcjonalność i wygodę w sterowaniu. Z myślą o klientach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań, podyktowanych najnowszymi trendami, firma Hosten wprowadziła do swojej oferty nowy system żaluzji plisowanej Vegas Plisse PVP16W.

Żaluzja plisowana z blendą to produkt, który wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Specjalnie zaprojektowany kształt profilu, zapewnia idealne przyleganie żaluzji do listwy przyszybowej. Nowe ergonomiczne zatyczki profili wyposażone w płynnie działający system „Soft Click” to wygodne sterowanie oraz komfort zaciemnienia na najwyższym poziomie. Jednocześnie budowa zatyczki uniemożliwia samoczynne wypięcie się plisy.

Łatwa obsługa i stabilizacja

Konstrukcja żaluzji plisowanej Vegas Plisse PVP16W poprzez sprawdzony w praktyce przeplot sznurków prowadzących oraz użycie metalowych ślizgaczy w łożyskach oraz zatyczkach profili, zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie oraz pozwala na udzielenie wydłużonej gwarancji na wyrób końcowy.

Profil plisy zawsze porusza się w pozycji poziomej, a tkanina nie przekrzywia się na boki. Znany z dotychczasowych modeli plisy Vegas samohamujący mechanizm umożliwia zatrzymanie osłony na dowolnej wysokości.

Modernizacja bez zbędnych kosztów

Zastosowanie wielu elementów konstrukcyjnych rodem z plisy PVP15 takich jak: zestaw zatrzasków, łożyska, mocowania sznurka, listwa usztywniająca czy uchwyty pozwala na uniknięcie zbędnych problemów i kosztów logistycznych związanych z wprowadzeniem nowego systemu profili. Podobnie park maszynowy niezbędny do produkcji Vegas Plisse PVP16W bazuje w dużej mierze na narzędziach wykorzystywanych do produkcji znanej Państwu plisy PVP15.

Zastosowanie profili PVP16W w połączeniu z profilem podziałowym PVPP15 pozwala na konstruowanie żaluzji plisowanych w systemie „duo” z dwoma różnymi tkaninami gdzie profil górny i dolny stanowi PVP16W. Nowy profil sprawdzi się znakomicie również w żaluzjach plisowanych o nietypowych kształtach.

Co wyróżnia Vegas Plisse z blendą w profilu?

  • Wydłużony jeden z boków profilu oraz zastosowanie płaskiego zaczepu montażowego zapobiegają prześwitom światła w oknach z zaokrągloną listwą przyszybową.
  • System „Soft Click” zapobiega samoczynnemu obsuwaniu się plisy.
  • Jedyna plisa tego rodzaju na rynku – Twoja Vegas Plisse zakliknie się za każdym razem bez względu na pozycję profilu.
  • Większość komponentów i narzędzi kompatybilna z PVP15.
  • Zwiększona sztywność profilu przy jego obniżonej masie dzięki zastosowaniu technologii wstępnego przeginania.
  • Zastosowanie łożysk wzmocnionych stalą nierdzewną zapobiega przecieraniu się sznurka i elementów plisy co wpływa na jej bezawaryjna pracę oraz pozwala na wydłużenia gwarancji na produkt nawet do 5 lat.

Kolorystka profili Vegas Plisse

Profile lakierowane

RAL9016 Biel
RAL8028 Brąz
RAL1014 Krem półmat
RAL9006 Srebrny półmat
RAL7016 Antracyt półmat
RAL8003 Złoty dąb

Kolory standardowe oklein

03 Mahoń
04 Złoty dąb
05 Dąb bagienny
06 Sosna górska
07 Orzech
13 Antracyt
13 Antracyt
20 Winchester

Profile anodowane

ASR Srebrny anodowany
ASZ Szampański anodowany
ACZ Czarny anodowany

W razie pytań prosimy o kontakt z Państwa opiekunem handlowym

Polska – Region południowy
Anna Kowalska

tel. +48 538 890 560
e-mail: annakowalska@hosten.pl

Polska – Region zachodni
Anna Skrzypek

tel. +48 532 549 120
e-mail: annaskrzypek@hosten.pl

Polska – Region wschodni
Aleksandra Janicka

tel. +48 513 337 665
e-mail: aleksandrajanicka@hosten.pl