Systemy rolet Vegas powstały w oparciu o szereg autorskich rozwiązań technicznych opracowywanych przez wiele lat

Rolety Vegas to systemy rolet materiałowych wewnętrznych, zaprojektowane z myślą nie tylko o wygodzie i wysokiej estetyce, ale również o prostocie użytkowania oraz bezawaryjności. Dzięki naszym nowoczesnym liniom produkcyjnym mamy pewność, że rolety Vegas są produktem najwyższej jakości.

We wszystkich modelach rolet wykorzystywany jest niezawodny i trwały mechanizm Vegas.  Podstawową cechą odróżniającą go od konkurencyjnych rozwiązań jest jego montaż po zewnętrznej stronie płytki bocznej rolety.

Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas i wysiłek potrzebny do montażu,  demontażu lub konserwacji rolety. Mechanizm w roletach Vegas zawiera w sobie dodatkowo system samohamujący, zatrzymujący materiał rolety w dowolnym położeniu bez konieczności zaczepiania lub blokowania łańcuszka rolety.

Vegas Classic to cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej lub PVC, montowany na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Płaskie prowadnice wykonane
z aluminium lub PVC klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby.

https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegasclassic-758x478-1-758x478.jpg
https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegasclassicxl-758x478-1-758x478.jpg

Vegas Classic XL to odmiana systemu Classic wyposażona w kasetę aluminiową o zwiększonej pojemności, montowana analogicznie jak standardowy Classic na cztery wkręty do listwy przyszybowej.

Vegas Profil to system całkowicie przyklejany na taśmę dwustronną. Kaseta jest mocowana zatrzaskowo na adaptery aluminiowe przyklejane do profilu okna. Taka konstrukcja umożliwia wielokrotne zdejmowanie
i zakładanie kasety np. w celu czyszczenia lub sprawdzenia poprawności jej działania, bez użycia jakichkolwiek narzędzi, czy konieczności odklejania lub rozcinania taśmy dwustronnie klejącej.

https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegasprofil-758x478-1-758x478.jpg
https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegasmini-758x478-1-758x478.jpg

Vegas Mini to system roletowy bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym.
W przeciwieństwie do znanych konkurencyjnych rozwiązań żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, zaś sama roleta nie haczy o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji roleta Mini doskonale prezentuje się na każdym oknie.

Klaudia to roleta nie tylko elegancka i odmienna stylistycznie od innych produktów dostępnych na rynku.To także roleta, w której zastosowano nowe rozwiązania techniczne, które znacznie ułatwiają montaż
i użytkowanie rolety. To doskonały wybór dla osób pragnących łączyć nietuzinkowy design z zaawansowaną konstrukcją, gwarantującą długie, bezawaryjne funkcjonowanie.

https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegasklaudia-758x478-1-758x478.jpg
https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegasmix-758x478-1-758x478.jpg

System Vegas Mix to wyjątkowo innowacyjny produkt o niespotykanych dotąd na rynku walorach estetycznych i użytkowych.
System zbudowano w oparciu o kasetę aluminiową i prowadzenie żyłkowe, z punktami mocowania na wkręty do listwy przyszybowej, bez uszkadzania ramy okiennej.

 

Klasyczna roleta wolnowiszącą w półkasecie o podwyższonej pojemności. Roleta może być montowana na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadaje się do zasłaniania większych powierzchni. Zaletą rolety jest możliwość jej samodzielnego zdjęcia i ponownego założenia, bez konieczności odkręcania wieszaków montażowych.

 

https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegascover-758x478-1-758x478.jpg