W dni słoneczne chronią nas przed promieniami słonecznymi, a w zimne przed chłodem.
Na co dzień poprawiają nasz komfort, chroniąc przed hałasem z zewnątrz i zapewniają dyskrecję, osłaniając nas przed spojrzeniami przechodniów. Zalety rolet zewnętrznych Vegas od lat doceniane są przez użytkowników w całej Europie.

Nowoczesny design skrzynki dodaje lekkości i stylu, a wyjątkowy kształt zwiększa bezpieczeństwo w zimowe, śnieżne dni, kiedy śnieg na bieżąco osuwa się na ziemię, nie obciążając dodatkowo rolety.
To nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe. Jak każdy system VEGAS, tak i ten został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń oraz wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb
i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegas-prime-758x478-1-758x478.jpg
https://hosten.pl/wp-content/uploads/2018/07/vegas-revo2-758x478-1-758x478.jpg

Vegas Revo to jeden z bardziej rozpoznawalnych systemów zewnętrznych rolet nadstawnych na rynku. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek. Dzięki temu i licznym innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzanym podczas wieloletniej obecności na rynku, system VEGAS REVO zyskał zaufanie klientów oraz liczących się firm z branży.