Praca Radom! W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników.

Zadbaj o swoją karierę! Zdobądź atrakcyjną pracę w Radomiu. Firma Hosten specjalizuje się w produkcji profili aluminiowych i PVC. Jesteśmy także wytwórcą dedykowanych rozwiązaniach roletowych pod marką Vegas. Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Oferty prosimy przesyłać na rekrutacja@hosten.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: numer referencyjny oferty pracy

Abyśmy mogli rozpatrzeć Państwa CV w procesie rekrutacji, prosimy o uzupełnienie CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hosten Sp. z.o.o., ul. Biznesowa 31, 26-600 Radom moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji na podane stanowisko. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia"

 

Praca Radom Hosten - schemat procesu rekrutacji

Kandydatów zapraszamy również do zapoznania się z historią firmy oraz naszymi produktami. Masz pytania dotyczące firmy i oferty? Chętnie odpowiemy na nie podczas procesu rekrutacyjnego.