Drodzy Partnerzy,

Informujemy, że dla usprawnienia Państwa obsługi wdrożyliśmy dla Was nową platformę zamówień firmy Hosten – Smartloger.pl.

Co to jest Smartloger.pl?

Smartloger.pl jest to nowa, bezpłatna platforma zamówień dostępna na stronie www.smartloger.pl za pomocą której realizujemy zamówienia naszych klientów.

Jakie korzyści daje SmartLoger.pl?

System w prosty i przejrzysty sposób pozwala na pełną kontrolę nad zamówieniami i przebiegiem ich realizacji. Daje dostęp do najbardziej aktualnych baz danych asortymentu, katalogów i materiałów marketingowych oraz stały dostęp do ofert specjalnych, nowości i promocji. Wszystko to w jednym miejscu, bez potrzeby przeszukiwania Internetu czy danych na komputerze.

Kto może się zarejestrować w Smartloger.pl?

W Smartloger.pl zarejestrować się może każdy przedsiębiorca zainteresowany zakupem elementów do produkcji rolet wewnętrznych i zewnętrznych.  Wymagane jest wyłącznie dokonanie pełnej rejestracji.

Czy Smartloger.pl jest trudny w obsłudze?

Nauka poruszania się po platformie Smartloger.pl trwa kilka minut. Instruktaż może odbyć się telefonicznie. Po wykonaniu pierwszego zamówienia każdy potrafi w nim samodzielnie pracować.